Drodzy Sympatycy i Ofiarodawcy eksponatów na Park Historyczny w Bliźnie.
W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, pragniemy poinformować, iż Park Historyczny w Bliźnie nie zwalnia tempa i obecnie trwają prace gospodarcze, aby po ponownym uruchomieniu kultury, czas spędzony w naszym Parku był dla Was jeszcze milszym doznaniem.
Zwracam się z ogromną prośbą do osób, które ofiarowały na Park swoje pamiątki wojenne, które dla nas stanowią bezcenne eksponaty, o zgłoszenie się do Gminnego Centrum Kultury i Sportu z siedzibą w Kamionce pod nr telefonu 172233134, w celu spisania każdego eksponatu, tak by żaden nie umknął naszej uwadze i znalazł się w spisie inwentaryzacji, jak również w celu sporządzenia stosownej umowy tj. wypożyczenia bądź darowizny. Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod wskazanym numerem. Przy czym, chcemy również zaznaczyć iż eksponaty, które w drodze podpisanej umowy że „Stowarzyszeniem Miłośników Ziemi Bliźniejskiej ” nie mają nic wspólnego z działalnością Parku i głównego zarządcy czyli GCKiS . Za działalność Stowarzyszenia nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.
Dla każdego, kto się zgłosi będzie przygotowana umowa, oraz Certyfikat Członka Honorowego Parku Historycznego w Bliźnie. Oprócz tego obok eksponatów umieścimy tabliczkę – informację o Darczyńcy.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor GCKiS z/s w Kamionce Jadwiga Łomnicka
Oraz Pracownicy Domu Kultury